Skip to content

СО-район „Студентски“

Столична община

Район Студентски

Столична община

Район Студентски

Столична община

Район Студентски

СО-район „Студентски“ все участие в оспорвани срещи на Междурайонния футболен турнир

Проведе се традиционният Междурайонен футболен турнир за ученици в София. Под надслова „Не на агресията“ младежи премериха сили във футболни срещи, организирани от Местните комисии за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни (МКБППМН) в Столична община.

СО-район „Студентски“ беше представен от учениците на 8-о СУ „Васил Левски“ с треньор Василен Челебиев. Запалянковците завоюваха медали по време на футболния турнир и показаха отлични спортни умения и висок дух.

В срещите взеха участие представители девет столични района: „Студентски“, „Младост“, „Панчарево“, „Искър“, „Лозенец“, „Подуяне“, „Триадица“, „Средец“ и „Люлин“, а също и деца от ВУИ „Ангел Узунов“. Всеки район се включи с един отбор от V-VII клас.

Междурайонният футболен турнир цели да развива спортните навици на младежите като превенция срещу противообществени прояви.